Політика Конфеденційності
Ця Політика конфіденційності описує, як Ваша особиста інформація збирається, використовується та передається під час відвідування або здійснення покупки на www.sporttovar.com.ua ("Сайт").

Особиста інформація, яку ми збираємо

Під час відвідування Сайту ми автоматично збираємо певну інформацію про ваш пристрій, включаючи інформацію про ваш веб-браузер, IP-адресу, часовий пояс та деякі файли cookie, встановлені на вашому пристрої. Крім того, під час перегляду Сайту ми збираємо інформацію про окремі веб-сторінки чи продукти, які ви переглядаєте, які веб-сайти чи пошукові терміни перенаправляли вас на Сайт, а також інформацію про взаємодію із ним. Ми називаємо цю автоматично зібрану інформацію як "Інформація про пристрій".

Крім того, коли ви здійснюєте покупку чи намагаєтесь зробити покупку через Сайт, ми збираємо від вас певну інформацію, включаючи ваше ім'я, адресу виставлення рахунку, адресу доставки, електронну адресу та номер телефону. Ми посилаємось до цієї інформації як "Інформація про замовлення".

Коли ми говоримо про "особисту інформацію" в цій Політиці конфіденційності, ми говоримо як про інформацію про пристрій, так і про інформацію про замовлення.

Як ми використовуємо вашу особисту інформацію?

Ми використовуємо інформацію про замовлення, яку ми збираємо, як правило, для виконання будь-яких замовлень, розміщених на Сайті (включаючи організацію доставки та надання рахунків та / або підтвердження замовлення). Крім того, ми використовуємо цю інформацію про замовлення для:

- спілкування з вами
- перевірки замовлень на предмет можливого ризику чи шахрайства
- У відповідності з уподобаннями, якими ви поділилися з нами, надаємо вам інформацію чи рекламу

Ми використовуємо інформацію про пристрої, яку ми збираємо, щоб допомогти нам проаналізувати потенційний ризик та шахрайство (зокрема, вашу IP-адресу), і в цілому для покращення та оптимізації нашого сайту (наприклад, шляхом генерування аналітики щодо того, як наші клієнти переглядають та взаємодіють із Сайту та для оцінки успішності наших маркетингових та рекламних кампаній).

Ваші права

Якщо ви є резидентом Європи, ви маєте право отримати особисту інформацію, яку ми маємо про вас, і попросити, щоб ваші особисті дані були виправлені, оновлені або видалені. Якщо ви хочете скористатись цим правом, будь ласка, зв'яжіться з нами через контактну інформацію нижче.

Крім того, якщо ви є резидентом Європи, ми зазначаємо, що ми обробляємо вашу інформацію для того, щоб виконати договори, які ми могли б мати з вами (наприклад, якщо ви робите замовлення через Сайт) або іншим чином переслідувати наші законні ділові інтереси, перелічені вище. Крім того, зауважте, що ваша інформація буде передана за межі Європи, у тому числі до України.

Збереження даних

Коли ви розміщуєте замовлення через Сайт, ми будемо зберігати Вашу Інформацію про замовлення для наших записів, якщо і поки ви не попросите нас видалити цю інформацію.

Зміни

Ми можемо час від часу оновлювати цю політику конфіденційності, щоб відобразити, наприклад, зміни в нашій практиці або з інших операційних, юридичних чи нормативних причин.

Зв'яжіться з нами

Для отримання додаткової інформації про нашу практику конфіденційності, якщо у вас є запитання або ви хочете подати скаргу, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою shop.sporttovar@gmail.com